Türkiye'nin en çok tercih edilen Sosyal Medya Hizmetleri firması Çabuk Takipçi'ye Hoşgeldiniz. - & 0 507 720 2047 | Skype ve E-Mail : info@cabuktakipci.com

S.S.S

NASIL ÖDEME YAPABİLİRİM?

Enpara hesabımıza havale yada EFT yoluyla işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında bize ÖDEME BİLDİRİMİ formunu doldurarak yada Whatsapp üzerinden bilgilerinizi ulaştırın. En hızlı şekilde satın aldığınız paket işleme konacaktır.

ÖDEME YAPTIM NE ZAMAN YÜKLEME YAPILIYOR?

Ödemenizi yapıp bize bildirdikten sonra. Siparişiniz sıraya alınarak en hızlı sürede yüklemeniz gerçekleştiriliyor.(Min 1 Max 12 saat)

PROFİLİMDE REKLAM YAPILACAKMI? ŞİFREMİ İSTİYORMUSUNUZ?

Hayır. Hiçbir paketimizde profilinizde kesinklikle bir paylaşım yada reklam yapmıyoruz. Şifrenizi istemiyoruz sadece kullanıcı adınız yeterli oluyor. Bu iş için şifrenizi isteyen kişilerden uzak durunuz.

TAKİBİ BIRAKAN OLUYORMU?

Takipçilerimizin hepsi gerçek kullanıcılardan oluştuğu için kendi istekleriyle takibi bırakanlar olabilmektedir. Bunun için yüklemelerimizi bir miktar fazla yaparak mağduriyetinizi gidermeyi amaçlamaktayız. Takipçilerin sabit kalması için bot takipçi olması gerekir.

TÜRK TAKİPÇİLER GERÇEK Mİ?

Evet Türk takipçiler gerçek kişilerden oluşmaktadır.

SİPARİŞİM İPTAL EDİLDİ. NEDEN OLABİLİR?

Siparişler hesap gizliyse veya kilitliyse iptal edilebilir. Sistemsel aksaklıklar nedeniyle iptal edilebilir. Servis minimum ve maksimum değerlerini kontrol ederek sipariş veriniz. Lütfen vermek istediğiniz siparişleri dikkatli bir şekilde veriniz, aksi takdirde oluşabilecek zararlardan biz sorumlu değiliz. Siparişiniz iptal olursa sizi bilgilendiririz. Maddi zarar yaşamazsınız.

NEDEN TAKİPÇİ ALMALIYIM?

Eğer sizde popüler yada fenomen olmak istiyorsanız bu uzun ve zahmetli bir yoldur. Bizden hizmet alarak bu işi çok kısa bir sürede halletmiş olacaksınız. Alacağınız takipçilerle binlerce kişiye ulaşacaksınız. Hem zamandan tasarruf etm hemde işlerinizi daha kolay gerçekleştirebileceksiniz.